baner noe drohiczyn
baner noe brok
baner Park linowy
baner 1 procent
baner pielgrzymuj
baner orly splywy
baner transport

Aktualności

Letni wypoczynek w Murzasichle 2017

wak 2017 03Już po raz kolejny Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej wraz z Funduszem Składkowym Rolników przygotowało propozycję letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży pochodzących z terenów wiejskich. Pierwszy obóz tegorocznych wakacji wyruszył z Drohiczyna dnia 24.06.2017 r. i była to 50-osobowa grupa. Był to obóz formacyjno -rekreacyjny w Murzasichle, miejscowości leżącej koło Zakopanego. Ta górska osada już od kilku lat jest miejscem, gdzie swój wolny czas z chęcią spędzają osoby lubiące aktywny wypoczynek.

 

Wakacje w NOE

9aW dniach od 17 do 26 sierpnia 2015 roku w Nadbużańskim Ośrodku Edukacji w Broku odbył się półkolonie organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej dofinansowane przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Każdy dzień uczestnicy zaczynali od porannej modlitwy i rozgrzewki. Po tak rozpoczętym dniu wychowawcy starali się aby nie zabrakło uczestnikom atrakcji w których skład wchodziły m.in.: „Mam Talent”, quiz biblijny, spływ kajakiem, park linowy, jazda konna i wiele innych.

 

Jeśli wakacje to tylko w NOE

8cW dniach od 9 do 22 sierpnia w Nadbużańskim Ośrodku Edukacji w Broku odbywał się obóz formacyjno – rekreacyjny zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, dofinansowany przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Uczestniczyło w nich 50 dzieci i młodzieży.

 

Wakacje z Wartościami w Broku!

7aWakacje – wspaniały czas relaksu dla dzieci i młodzieży. To czas odpoczynku od porannego wstawania, nauki w szkole oraz licznych obowiązków. Grupa 30 osób z całej Polski postanowiła spędzić 10-dni od 25 lipca do 3 sierpnia z dala od komputera oraz telewizora na Wakacjach z Wartościami, czyli obozie MIXuj oraz Obozie Jeździeckim organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, w Nadbużańskim Ośrodku Edukacji w Broku. Kadra zadbała o to, by uczestnicy obozu nie tylko miło spędzali czas, ale także powrócili do domów bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności.

 

Wakacyjna przygoda w Broku

6cW dniach od 1 do 10 sierpnia 2015 roku w Nadbużańskim Ośrodku Edukacji w Broku odbyły się półkolonie organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej dofinansowany przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, w którym uczestniczyła grupa osób w wieku 8-16 lat. Nad całością czuwała wykwalifikowana kadra.

Strona 1 z 3